Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Chemia gospodarcza

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak istotną kwestią jest możliwość utrzymania czystości w swoim domu, biurze czy w innym obiekcie. To właśnie od utrzymania odpowiedniego stopnia higieny zależy nie tylko komfort przebywania w konkretnych pomieszczeniach, ale także samopoczucie osób przebywających w poszczególnych wnętrzach. Właśnie ze względu na to w asortymencie przygotowanym przez hurtownię internetową Pol-Chem znalazła się najlepsza profesjonalna chemia gospodarcza.

Oferujemy zarówno rozwiązania znanych i cenionych w branży marek, jak również produkty mniej znane, ale pomimo tego wykazujące się doskonałym składem, a co za tym idzie – także bardzo dobrymi właściwościami. Wśród naszej chemii gospodarczej dostępne są środki czyszczące do pomieszczeń i urządzeń sanitarnych, preparaty do dezynfekcji oraz wiele innych rozwiązań przeznaczonych do użytku przez np. firmy sprzątające.

Produkty

- nasza oferta obejmuje m. in.
Więcej produktów...
Witryna stworzona na platformie