Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

O firmie

Firma POL-CHEM działa na rynku kosmetyczno-chemicznym od 2009 roku. Przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż produktów chemii gospodarczej i artykułów higienicznych, niezbędnych w każdym domu czy biurze.

Zaopatrujemy odbiorców z całej Polski. Potrafimy dostosować asortyment do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Zaopatrując się w naszej firmie można liczyć na korzystne terminy płatności, liczne rabaty i promocje, atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę. Posiadamy własny transport, dzięki czemu zamówienia są realizowane najszybciej, jak jest to możliwe - zwykle w ciągu 24 godzin. 

Firma POL-CHEM bierze udział w licznych przetargach organizowanych na terenie całego kraju, które bardzo często wygrywa z uwagi na konkurencyjne ceny.

Chcemy aby zarówno Odbiorcy naszych produktów, jak i Dostawcy postrzegali naszą firmę jako solidnego, godnego zaufania partnera we współpracy.

Wciąż się rozwijamy, wykorzystując innowacyjne narzędzia. Cały proces zarządzania opiera się o jeden z najnowocześniejszych systemów sprzedaży, który pozwala na dokładne planowanie wszystkich działań zmierzających do podnoszenia efektywności firmy. 

Firma POL-CHEM oferuje możliwość zakupów online. Za pośrednictwem Internetu Klienci nie wychodząc z domu, mają możliwość dokonywania zakupów, oszczędzając swój cenny czas i pieniądze.

Dzięki takiej organizacji firmy, Nabywcy mogą otrzymać niemalże każdą dostawę w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Nazwa firmy: POLCHEM
Adres: ul. SADOWA 10/27, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI
Telefon: (22) 487-85-41
Witryna stworzona na platformie