Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

O firmie

Firma POL-CHEM działa na rynku kosmetyczno-chemicznym od 2009 roku. Przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż produktów chemii gospodarczej i artykułów higienicznych, niezbędnych w każdym domu czy biurze.

Zaopatrujemy odbiorców z całej Polski. Potrafimy dostosować asortyment do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Zaopatrując się w naszej firmie można liczyć na korzystne terminy płatności, liczne rabaty i promocje, atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę. Posiadamy własny transport, dzięki czemu zamówienia są realizowane najszybciej, jak jest to możliwe - zwykle w ciągu 24 godzin. 

Firma POL-CHEM bierze udział w licznych przetargach organizowanych na terenie całego kraju, które bardzo często wygrywa z uwagi na konkurencyjne ceny.

Chcemy aby zarówno Odbiorcy naszych produktów, jak i Dostawcy postrzegali naszą firmę jako solidnego, godnego zaufania partnera we współpracy.

Wciąż się rozwijamy, wykorzystując innowacyjne narzędzia. Cały proces zarządzania opiera się o jeden z najnowocześniejszych systemów sprzedaży, który pozwala na dokładne planowanie wszystkich działań zmierzających do podnoszenia efektywności firmy. 

Firma POL-CHEM oferuje możliwość zakupów online. Za pośrednictwem Internetu Klienci nie wychodząc z domu, mają możliwość dokonywania zakupów, oszczędzając swój cenny czas i pieniądze.

Dzięki takiej organizacji firmy, Nabywcy mogą otrzymać niemalże każdą dostawę w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zapraszamy do współpracy.

Mamy zaszczyt poinformować, iż dnia 18.07.2018 przy naszej Hurtowni Chemii Gospodarczej i Higienicznej, która mieści się w Adamowiźnie przy ulicy Radziejowickiej 62, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
został otwarty samoobsługowy sklep firmowy, gdzie nasi Klienci będą mogli dokonywać zakupów na paragon lub fakturę. 

Płatności realizowane są gotówkowo lub bezgotówkowo, a w przypadku firm i instytucji oferujemy odroczony termin płatności. 


Firma POL-CHEM od 2006 roku zajmuję się zaopatrzeniem firm i instytucji w środki czystości, higieny oraz art. biurowe.  Szerokie grono naszych Klienów tworzą firmy lokalne, krajowe, instytucje samorządowe oraz klienci indywidualni, którzy do tej pory zaopatrywali się w naszej hurtowni.  Dysponujemy własnym transportem, ale także współpracujemy z solidnym przewoźnikiem.

Dzięki długoletniej współpracy z producentami oraz doświadczeniu udało nam się wypracować bardzo konkurencyjne ceny, liczne dystrybucje, import-export, dzięki czemu wygrywamy liczne przetargi krajowe na zakup i dostawę środków czystości.

Nasza nowa lokalizacja, gdzie mieści się biuro oraz magazyn centralny Firmy pozwoliła na wygospodarowanie  160 m2 powierzchni handlowej, gdzie uzyskacie Państwo asortyment oraz poziom cen niedostępny w żadnym innym sklepie.

https://www.facebook.com/POLCHEM.HurtowniaChemiiGospodarczej/videos/2031585336911981/

Kontakt

Nazwa firmy: POLCHEM
Adres: ul. Radziejowicka 62, Adamowizna, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Telefon: (22) 720-32-17
Witryna stworzona na platformie